KONST / Litografier / Färglitografi 16463245
nr 1646 3245
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/200, "Fröding i sjuksängen", 40x61 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2024
kl 20:23:07
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)